Kurumsal Eğitimler

Kurum ya da kuruluşunuzun sahip olduğu değerleri korurken aynı zamanda sektörde herkesten bir adım önde olmanızı garanti altına alın. Sizin için işte bunu hedefliyoruz.

Aynı zamanda “Değerlilik Eğitimleri” ile siz tüm sektörel hedefleri yakalarken çözüm ortağınız olarak size destek vermeyi sürdürme de diğer önemli amacımızdır.

(Binlerce kez duyduğunuz hem havalı hem de gönlümüzden geçen reklam cümlelerimizi okuduğunuza göre konumuza gelebiliriz.)

Kurum içi eğitimlerde hedeflenen kalite ve verimlilik hedeflerini yurtdışı menşeili eğitimler ile kapatmaya çalışmanın gri günleri oldukça geri kaldı.

Artık Türk insanının duygusal altyapılarına uygun ve uzun vadeli, gerçekçi motivasyonların yer aldığı dinamik eğitimler ile yolumuza devam ediyoruz.

Gerek beyaz yaka gerekse mavi yakanın yeni yaklaşımlar eşliğinde yeniden yapılandığı çok daha dinamik bir dünyadayız ve bu başarı dünyasının ilk koşulu “Değerlilik Eğitimleri”.

NEDEN DEĞERLİLİK EĞİTİMLERİ?

Üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen hatırlanamayan sloganlar, bilgiler ya da içerikler. Kısacası çalışanın gözündeki o sıkıcı eğitimler. (Ofiste ya da sahada yapılmayı bekleyen onca işin stresi içinde)

Tüm bu eğitimlerin ortak noktası içinde pek çok değerli bilgiyi barındırırken maalesef barındırmadığı o en önemli değerde; çalışanın kişisel değeri. (İsterseniz biraz daha açalım; Kişisel marka değeri / Kişisel saygınlığı)

Değerlilik eğitimleri; Tüm kadro çalışanlarını ilk önce içlerindeki gizli kalmış en büyük aşkları ile yani kendileri ile tanıştıran, kendi özelliklerini, farklılıklarını, zenginliklerini, yanlış anladıkları konuları, problemlere nasıl baktıklarını ve çözdüklerini keşfetmelerini sağlayan bir eğitim sistemidir.

Bu eğitimin diğer önemli bir önceliği de tüm bu keşif, edindikleri bilgi ve becerileri öncelikle kendi özel ve sosyal hayatlarında kullanabilmelerini sağlamak ardından da orada elde ettikleri bu yenilenmiş kişisel yapıyı iş hayatlarındaki başarıları için doğal olarak kullanmalarını sağlamaktır.

Kısacası; Çalışan iyi. Her şey iyi.

Size eğitime dair daha fazla detay vermeyi çok arzu ederdik ancak sizleri ve organizasyonunuzu tanımadan ve içinde sizin fikirlerinizin olmadığı bir eğitimden bahsetmemenin anlamsızlığının gayet farkındayız.

Bu sizin eğitiminiz. Siz olmadan asla.

Okuduğunuz metinler ardından mevcut konuyu hafife alınmış ya da fazla kolay olarak değerlendirdiyseniz amacımıza ulaşmışız demektir. Teşekkür ederiz. Eğitim ciddi bir iştir. Bu ciddiyeti kolay aktarabilmek ve ağırlıklarından kurtarmak bizim işimiz. Siz enerjinizi hedeflerinize odaklarken bu konuyu düşünmemenizi istiyoruz.